Nepriklausomas ir mobilus elektros šaltinis: kodėl patogu turėti nešiojamą elektromobilio kroviklį?

Dažnai sakoma, jog elektromobiliai yra technologijos inovacijų pavyzdys transporto sektoriuje, nes jie siejasi su tvaria ir aplinkai draugiška ateitimi.

2/12/20242 min read

Dažnai sakoma, jog elektromobiliai yra technologijos inovacijų pavyzdys transporto sektoriuje, nes jie siejasi su tvaria ir aplinkai draugiška ateitimi. Tad pasaulyje sparčiai keičiantis vartotojų poreikiams ir įpročiams, vis didesnę transporto pramonės dalį užima ne tradiciniais degalais varomi automobiliai, o elektra kraunami elektromobiliai. Tiesa, kai kurie vartotojai vis dar nesiryžta išbandyti elektromobilių teikiamų pranašumų, nes kritiškai vertina eksploatacinius, su įkrovimu susijusius, klausimus – kaip reikės įkrauti elektros bateriją, kiek ilgai jos užteks, ar bus patogu kaskart atlikti krovimą ir pan.? Tačiau svarbu žinoti, jog viena patogiausių alternatyvų viešoms ir privačioms elektromobilių įkrovimo stotelėms yra nešiojamas elektromobilių kroviklis. Kokie tokio įrankio privalumai?

Mobilumas. Jis leidžia įkrauti elektromobilį bet kur ir bet kada, specialiai nekeičiant maršruto dėl tam tikrose vietose įrengtų įkrovimo stotelių ar išvengiant laukimo eilėje dėl jų užimtumo.

Patogumas. Turint nešiojamą įkroviklį, elektromobilį paprasta įkrauti kiekvienam vartotojui patogiausiose lokacijose, pavyzdžiui, nuosavame kieme, darbo vietoje ar viešojoje aikštelėje.

Atsarginė galia. Nešiojamas elektromobilių kroviklis leidžia vairuotojams išlikti ramiems net ir ilgose kelionėse, nes išsikrovus elektromobilio baterijai, ją galima lengvai ir greitai įkrauti net ir pačiose netikėčiausiose maršruto vietose.

Universalumas. Dauguma nešiojamų kroviklių yra universalūs ir gali būti pritaikomi įvairiems elektromobilių modeliams, tokiu būdu suteikdami daugiau lankstumo.

Kompaktiškumas. Šis įrankis yra lengvas ir kompaktiškas, tad elektromobilio savininkui nereikia sukti galvos dėl jo transportavimo ar laikymo galimybių.

Taigi, renkantis nešiojamą kroviklį reikėtų atkreipti dėmesį į elektromobilio įkrovimo lizdo ir kroviklio jungties suderinamumą, arba iškart rinktis tokį kroviklį, kuris turėtų specialius adapterius, leidžiančius prisitaikyti prie skirtingų elektromobilių modelių. Dar vienas svarbus momentas – kroviklio įkrovimo galia, nuo kurios priklauso ir elektromobilio įkrovimo greitis. Tad norint nepasiklysti elektros produktų pasiūloje ir išsirinkti patikimiausią bei efektyviausią nešiojamąjį elektromobilio kroviklį, visus aktualius klausimus – jo našumo, greičio, tinkamumo ar kitus turimus parametrus – vertėtų aptarti su patyrusiais elektromobiliams būtinų įrenginių, priemonių ar aksesuarų specialistais, kurie geriausiai įvertins turimos transporto priemonės charakteristikas, palygins nešiojamų kroviklių skirtumus, įvardins jų privalumus ir trūkumus, ir žinoma, atsižvelgę į kliento pageidavimus, pateiks patį optimaliausią pasiūlymą.